Tipy na nákup bezpečných a sterilních piercingových šperků

T

V dnešní době se zdá, že trend úprav těla je na vrcholu. Můžete vidět náctileté a mladé lidi, jak se potulují po ulicích a chlubí se krásnými šperky v propíchnutých rtech, nose, bradě nebo obočích a natažených ušních boltcích.

Piercing a strečink jsou modifikace těla.

K úpravě těla se používají různé druhy doplňků a ke zdobení upravených částí těla se používají atraktivní šperky.

Vzhledem k tomu, že jde o extrémní módu, kdy se části těla stříhají nebo napouštějí, nosí se kovové šperky, vybavení používané při úpravě a šperky, obojí by mělo být z kvalitního materiálu.

Existuje mnoho bodů, na které byste měli myslet, když se chystáte na úpravu těla a při nákupu šperků na tělo, které jsou popsány níže –

Zjistěte, které kovy jsou bezpečné. Pro piercing jsou ideální kovy nerezová a implantační ocel, titan, niob a pevné 14k nebo vyšší k zlato. Můžete také zvážit použití šperků z akrylu, pyrexu, plastů a dřeva.

Při nákupu dřevěných piercingových šperků však musíte být obzvláště opatrní, protože existuje vysoká pravděpodobnost, že mohou reagovat s ranou a zvýšit riziko alergií a reakcí. Kovy, kterým byste se měli VYHNOUT, jsou: mincovní stříbro, měď a nikl.

Pokud se chystáte na protahování ušního boltce, můžete zvážit nákup levných ušních měřidel od spolehlivého prodejce nebo dodavatele.

Musíte se však ujistit, že velkoobchodní dodavatel ušních měřidel má sady ušních měřidel vyrobené z košer materiálů. Bezpečné a přijatelné materiály pro soupravy na natahování uší jsou: nerezová ocel, titan, akryl, mramor atd.

Kupujte pouze skutečné piercingové šperky. Nejlepším způsobem, jak se vyhnout rizikům nebezpečí, je kupovat pouze skutečné ozdoby na ozdobu vašich upravených částí těla.

Nikdy nepoužívejte piercingové šperky používané někým jiným. Pokud musíte, dobře sterilizujte vhodným způsobem.

Při natahování ušních boltců nepoužívejte k mazání nedoporučené oleje a roztoky. Může způsobit vážné infekce a poranění během operace. Dále si před protažením ušních lalůčků přečtěte podrobnosti a tipy na péči z výukových programů YouTube.

Zeptejte se piercera na možné zdravotní riziko. Piercing pro některé lidi může být riskantní. Nemohou odolat bolesti, která se objevuje během operace a po operaci. Bolest piercingu a natahování rány se zvyšuje jen kvůli panice. A vytváření paniky má velký dopad na vaše zdraví. Také to ruší obsluhu, což může vést k vážným chybám. Navíc kvůli silné bolesti můžete několik dní trpět horečkou.

Zkontrolujte, zda má váš piercer ve svém zařízení k dispozici sterilizační zařízení. Při piercingu se musíte zeptat operátora, zda je s ním k dispozici sterilizační zařízení. Pokud ne, bude lepší navštívit nějaký jiný piercing shop.

Abychom se vyhnuli infekci a nehodě, měli byste navštívit pouze profesionálního a zkušeného piercera. Budou to dělat zkušeným způsobem, čímž se sníží šance na chyby.

About the author

Add comment

By user

Recent Posts

Recent Comments

Archives

Categories

Meta