Poznejte vlastnosti různých materiálů pro šperky na tělo

P

V nedávné minulosti se piercing objevil jako top trend mezi módními pronásledovateli po celém světě. Podle všeobecného přesvědčení „úprava částí těla tak, aby nosily nějaký druh šperků, zvyšuje sebevědomí“, ale stále existuje mnoho těch, kteří stále věří, že udržovat své tělo přirozené je nejlepší móda.

Řada těch, kteří se zabývají šperky na těle, tvrdí, že piercing nejen zvyšuje jejich sebedůvěru, přitažlivost a přitažlivost, ale také zvyšuje jejich sexuální touhu na individuální úrovni.

K dosažení významné změny a přitažlivosti nosí většina lidí různé druhy šperků na tělo, vyrobené z různých a rozmanitých kovů a materiálů, jako je titan, bioplast, zlato, stříbro, nerezová ocel, bioflex atd. Každý z těchto materiálů má zvláštní vlastnosti. a výhody, jak tvrdili pierceri. Ale nejlepším přínosem pro modifikaci těla je náhlá transmutace, která vytváří zcela nový vzhled. Níže jsou uvedeny některé z nejlepších výhod různých materiálů na šperky –

Ocel

Nerezová ocel je perfektní šperkový materiál, protože je lesklá a lze ji tvarovat do požadovaného tvaru. Neexistují žádné vedlejší účinky způsobené ocelovými šperky v propíchnutých částech těla. Při prvním nošení ozdoby však bylo možné pozorovat určité svědění a zarudnutí. Tyto následky se však objevují hlavně kvůli leštění použitému na kusu.

Titan

Šperky těla tvarované z titanu, kovu, který svou strukturou připomíná stříbro, mají nízkou hustotu a vynikající pevnost. Nejlepší výhodou tohoto materiálu je, že je svou povahou vysoce odolný proti korozi a nezajišťuje žádné vedlejší účinky, svědění a otoky v oblastech těla, kde se nosí. Při nákupu titanových šperků byste se měli ujistit, že spadají do čistých 1 až 5 tříd.

stříbrný

Stříbro je často vyslovováno jako nejlepší a nejušlechtilejší materiál pro zdobení děrovaných částí těla. Tento kov je však ideální pro jakýkoli typ šperků díky svému nádhernému lesku, jemnosti a přitažlivosti. Jedinou nevýhodou stříbrných šperků na tělo jsou jejich nebetyčné ceny, i když nelze přehlédnout třídu a kouzlo, které nelze nikdy dosáhnout za nízké ceny. Navíc ceny stříbrných šperků v porovnání s jejich trvanlivostí a přitažlivostí jsou zanedbatelné. Někteří lidé mohou také pociťovat alergii na stříbro kvůli přítomnosti niklu a leštění.

Zlato

Zlato je také řazeno do kategorie ušlechtilých kovů, přesto je považováno za piercingové šperky; měli byste se pokusit koupit kusy, které mají alespoň 18karátovou čistotu. Navíc se nikdy nedoporučuje nosit zlaté leštěné šperky, jejichž povlak časem slábne a může způsobit popraskání a popraskání; místo toho byste měli vždy jít po čistém zlatě.

Při nákupu šperku na tělo pro sebe nebo pro své blízké byste měli vzít v úvahu uznání klenotnictví.

About the author

Add comment

By user

Recent Posts

Recent Comments

Archives

Categories

Meta