Piercing a lítost

P

Piercing je, když se vám udělá díra do kůže nebo skrz část vašeho těla, takže můžete přidat šperk na ozdobu. Piercing se vyvinul do umělecké formy a dnes je populární mezi mnoha různými kulturami a společnostmi. Některé z nejběžnějších piercingů dnes jsou pupek, obočí, uši a jazyk. Méně oblíbené jsou piercingy mužských a ženských genitálií, bradavek a přepážky. Tyto jsou možná méně populární než ostatní, ale stále se dělají.

Léčení piercingu na ušních boltcích obvykle trvá asi 6-8 týdnů. Léčení piercingu na straně ucha (chrupavky) však může trvat 4 měsíce až 1 rok. Před 1 rokem a 4 měsíci jsem si nechal udělat piercing v chrupavce. Moje sestra je chtěla k narozeninám, ale nechtěla to udělat sama.

Více než rok jsem trpěla s mořskou solí a pod horkou vodou ve sprše. Namáčení mořské soli bylo podle pokynů piercera. Bez ohledu na to, co jsem udělal, moje uši byly neustále bolavé a infikované z těchto piercingů. Měly trvat až rok, než se uzdravily, ale já jsem po šestnácti měsících stále řešil stejné problémy. Z tohoto důvodu jsem si vyndal piercing, cítil jsem, že jim dávám více než slušnou šanci na uzdravení.

Vaše piercingy budou vědět, že jste ve stresu dříve, než to uděláte. Nechat si propíchnout jiné tělo než ušní boltce je jako mít dítě, o které se musíte starat. Pokud neuděláte, co máte dělat, když to máte udělat, křičí na protest.

Pokud jste stále přesvědčeni, že piercing je pro vás to pravé, udělejte si domácí úkol. Podívejte se na všechna rizika související s typem piercingu, který dostáváte. Pak pokud chcete pokračovat, podívejte se na piercingová studia. Obvykle se nacházejí v obchodech s tetováním. Pohovor se svým piercerem, ujistěte se, že byl vyškolen a má dostatečné zkušenosti.

Líbí se mi vzhled piercingu v chrupavce horního ucha, ale rozhodně to nestojí za tu práci. Vřele doporučuji nedělat si piercing, pokud nemáte čas nebo jste na piercing extrémně citliví. Mám problémy s pravidelným propichováním ušního boltce a měl jsem vědět, že budu mít problémy i s ostatními.

About the author

Add comment

By user

Recent Posts

Recent Comments

Archives

Categories

Meta