Perličkování penisu: trvalé potěšení penisu nebo bolestivé neštěstí penisu?

P

Lidé jdou hodně daleko, aby se vyjádřili jako jednotlivci a vyčnívali z davu. Zdrženlivější člověk se může rozhodnout obarvit si vlasy na jedinečnou barvu nebo se nechat tetovat, zatímco dobrodružnější duše se může pustit do tělesných úprav, jako jsou piercingy, špunty nebo implantáty. Mnoho forem modifikace těla se točí kolem zvýšení sexuálního potěšení nebo přitažlivosti pro opačné pohlaví; např. práce prsou nebo piercing penisu. Zatímco některé tělesné modifikace jsou veřejně přístupné, aby je mohl každý vidět, spousta úprav se děje mimo dohled veřejnosti. Penis pearling je jednou z takových modifikací, které se odehrávají pod pásem. Každý muž, který uvažuje o perlování, musí mít hodně odvahy a zálibu ve zdravém penisu – protože toto je jedna úprava, kterou jeho partnerky jistě znovu uvidí!

Co je to perlení?

Pearling neboli penis beading je typ tělesné úpravy, při které se pod kůži penisu vkládají malé perličky nebo kuličky. Nebojte se – dámy si nemusí nechat ujít všechnu zábavu – perlování lze provádět i na stydkých pyscích. Perličkování penisu, známá také jako zpomalovačky, vytváří pod kůží hrbolky, které jsou určeny ke zvýšení sexuálního potěšení a také k vytvoření estetického zájmu. Jak nositel, tak jeho partnerka si mohou užívat radostné výhody zvýšené stimulace a vjemů; muž si může nechat implantovat perly na dřík, pod předkožku nebo do šourku.

Korálky různých velikostí a tvarů lze použít k vytvoření různých vizuálních vzorů, stejně jako jedinečných vjemů. Korálky neobvyklých tvarů nebo větších velikostí lze implantovat malým řezem, zatímco menší, rovnoměrnější korálky se zavádějí standardní jehlou s velkým kalibrem – podobně jako jiné piercingy.

Jaká jsou rizika?

Penis beading je obecně bezpečný, pokud je implantuje profesionál, který používá správné nástroje. Všechny nástroje a samotné implantáty musí být samozřejmě sterilizovány, aby se zabránilo infekci. Častými vedlejšími účinky implantátů jsou zánět, citlivost, zarudnutí a infekce; naštěstí je čas na uzdravení pro většinu lidí rychlý, za předpokladu dostatečného průtoku krve do oblasti. Vzácně tělo odmítne perly úplně; k tomu obvykle dochází, když nezkušení jedinci umístí perlu nesprávně. Když jsou kuličky odmítnuty, vytvoří se nad kuličkou modřina a puchýř a nakonec se implantát vytlačí z kůže stejným způsobem, jako když se střepina vymrští z palce. Perly penisu jsou považovány za trvalý implantát, protože musí být chirurgicky odstraněny.

Jedním z rizik, které mnoho mužů nezvažuje, i když je důležité, je skutečnost, že jejich současná partnerka – nebo budoucí partnerka – nemusí jako ten pocit, že máte sex s posetým penisem. Pokud si partner neužije robertka s cvočky nebo vroubkované kondomy, je to dobrá změna, nebude si užívat trvale perlový penis.

Následná péče o perel penisu

Pokud profesionál ve sterilních podmínkách správně zavede perlu penisu, bude se pravděpodobně hojit stejně dobře jako jakýkoli jiný piercing penisu. Je však životně důležité věnovat se správné hygieně penisu během procesu hojení, aby se zabránilo infekci nebo odmítnutí a urychlilo se hojení. Každodenní mytí penisu jemným čisticím prostředkem se zvláštní opatrností kolem stehů, pokud jsou přítomny, je jedinou nezbytnou léčbou pro nekomplikovaný postup implantace penisu. Přidání a Vitamínový krém na penis, zejména ten, který obsahuje vitamín A pro jeho antibakteriální vlastnosti (většina profesionálů doporučuje Man 1 Man Oil), může pomoci dále chránit penis před infekcí, jakmile jsou počáteční stehy zhojeny. Vitamínový krém na penis by měl být používán denně po úplném zahojení místa implantace, protože pomůže udržet pokožku penisu hladkou a pružnou, přidá na přitažlivosti mužnosti a zlepší vzhled perlení.

About the author

Add comment

By user

Recent Posts

Recent Comments

Archives

Categories

Meta