Kroužky, čepy a kosti v nose – co je pro vás?

K

Piercing do nosu se stal velmi populární mezi lidmi, kteří jsou pro povrchové piercingy; nosní kroužky, cvočky a koule jsou ve skutečnosti druhé v popularitě po piercingu do uší. Ačkoli je více žen, které mají propíchnutý nos než mužů, někdo, kdo nosí piercing do nosní dírky, je osobním prohlášením za sebe. Úspěšný piercing znamená, že někdo dodržel své pokyny k následné péči o piercing nosu.

Piercing do nosu má společné místo mezi kulturami Indie a většiny částí Blízkého východu. Ve skutečnosti v Indii a v některých částech Blízkého východu dává muž ženě, kterou se chystá vzít, prsten v nose, který je v západním světě ekvivalentem snubního prstenu. V dnešní době jsou nosní kosti docela populární. Ženě by stačilo otočit hlavu za jinými lidmi a zvláště za muži, aby pochopila, že je již vdaná.

Pokud se rozhodnete, že byste si chtěli nechat propíchnout nosní dírku, máte na výběr z několika nosních kroužků, cvočků a kostíc. Existuje šroub, který začíná jako rovný kolík, ale má háčky i zakřivení, takže byste jej nemohli snadno vytáhnout bez ohledu na to, jak moc za něj taháte. Tento konkrétní čep se pomalu zasouvá do nosní dírky a opatrně se odstraňuje přes masitou část nosní dírky. Nosní kost na druhé straně je druh čepu, který má na jednom konci velkou kulatou část, která se prostrčí nosní dírkou, takže šperky zůstanou na svém místě.

Existuje mnoho lidí, kteří nedoporučují používat nosní kost, když se rozhodnete jít do toho a nechat si poprvé propíchnout nos. Vzhledem ke způsobu, jakým je nosní kost navržena, existuje zřetelná možnost, že dřík čepu bude příliš krátký na to, aby zcela prošel nosní dírkou, která je náhodou o něco tlustší než průměrný člověk. I když je propíchnutí provedeno úplně přes maso, neznamená to, že následný otok nepohltí nosní kost. Pokud se vnitřní strana piercingu zahojí, může být nutné chirurgicky odstranit nosní kost.

Když nosíte šperky z nosní kosti, rana v nose by se zahojila kolem čepu, který je propíchnut vaší nosní dírkou, s vejčitým koncem, který je o něco větší než dřík, takže je velmi obtížné odstranit a může dokonce zpomalit nebo horší – zvrátit proces hojení, protože pokud byste s ním pohybovali nebo se jej snažili sundat, roztrhli byste hojící se tkáň a způsobili byste další ránu. Piercers častěji než nedoporučují, abyste se na začátku rozhodli pro nosní šroub. Nosní šroub, který je vyroben z chirurgické nerezové oceli, nebo pokud si ho můžete dovolit, tak nosní šroub z osmnáctikarátového zlata.

About the author

Add comment

By user

Recent Posts

Recent Comments

Archives

Categories

Meta