Jsou prsteny na pupík a piercingy špinavé?

J

Pokud jste puberťačka, která si chce nechat propíchnout břicho a vaši rodiče to nechápou, pak jste možná slyšeli komentář, že prsteny na pupík jsou nesmyslné. Ale s popularitou piercingu a různými dostupnými body bling je na čase, aby tento zastaralý pojem skončil?

To je otázka, kterou si kladlo a odpovídalo mnoho lidí všech věkových kategorií. Zdá se, že probíhá debata o morálce nebo záměru ženy, která se rozhodne vyjádřit se prostřednictvím piercingu v břiše. Dostupné typy prstenů na pupík se pohybují od velmi elegantních, přes velmi roztomilé až po velmi sugestivní. To by ale mohlo být vnímáno jako velmi subjektivní. Koneckonců, ne každá žena je stejná – a nemyslím si, že bychom to tak chtěly.

Někteří tvrdí, že volba nosit prsteny na pupík, piercing v nose nebo více piercingů uší je prostě vyjádřením stylu a individuality, podobně jako volba mezi teniskami nebo kozačkami s tlustou podrážkou. Tento tábor by tvrdil, že prsteny na pupík jsou stejně škodlivé jako výběr sytě růžového tílka oproti konzervativní bílé halence.

Na druhé straně mince, prsteny na pupík jsou vnímány jako sexuální piercing, jehož jediným záměrem je zaměřit pozornost na jednu z nejsmyslnějších částí ženského těla, žaludek. Navíc tito lidé věří, že pokud si žena nechá udělat piercing do břicha, dělají to pouze proto, aby přilákali více sexuálních partnerů.

Pro ty, kteří nevidí žádnou škodu v pupících nebo jiných piercingech, by argumentovali, že odpůrci tohoto typu sebevyjádření jsou prostě motivováni strachem. Ale to není žádná novinka. Každá generace vedla debatu o tom, co je považováno za „dobré“ a „špatné“. Pamatujte, že rokenrol byl považován za „špatný“ generacemi minulosti, ale dnes je stále v pořádku a živý.

Možná nejlepší rada pro mladou ženu, která zvažuje pořízení prstenů na pupík, pochází od této mladé dámy: „Ne každý si bude myslet totéž. Pokud se necítíte trapně, zapomeňte na to, co říkají všichni ostatní. Víte, kdo jste. ..vyjádři to!”

About the author

Add comment

By user

Recent Posts

Recent Comments

Archives

Categories

Meta