Jak zabránit infekci ušního piercingu

J

Pokud uvažujete o propíchnutí ucha, měli byste být rádi, že se nemusíte příliš obávat infekce propíchnutím ucha. Infekce piercingem ucha je vzácností, protože ucho je nejbezpečnějším tělesným orgánem, pokud jde o piercing. Nejen, že vyžaduje minimální péči a opatrnost, proces hojení je obvykle kratší a může být dokončen během 2 až 3 týdnů.

Pamatujte však, že během procesu hojení je třeba věnovat náležitou pozornost. Pokud se piercing provádí mimo ušní boltce, bývá bolestivější a také se déle hojí. Vzhledem k tomu, že je jemnější než ušní boltce, lidé, kteří si propíchnou ucho shora dolů, by měli po provedení piercingu dbát zvýšené opatrnosti a opatrnosti.

Aby bylo zajištěno, že piercing je bez choroboplodných zárodků a bakterií, které jsou obvykle příčinou infekce, musí se piercing pokaždé očistit jemným mýdlem. Aplikace antibiotického krému po sprše a před dobrým nočním spánkem není nikdy příliš obtížná.

Navíc je vždy dobré s propíchnutým šperkem pohybovat buď dopředu a dozadu, nebo rotačním pohybem, aby se šperk nezasunul do suchého hnisu. Propíchnutý šperk by se měl také nosit a měnit až po ukončení procesu hojení – obvykle 2 – 3 týdny.

Aby byla oblast kolem piercingu čistá a bez bakterií, měly by se před konečným přijetím jakýchkoli požadovaných kovových náušnic nosit lehké zlaté náušnice.

Vzhledem k tomu, že piercing má tendenci se uzavírat, zejména v raných fázích, můžete vždy zabránit uzavření tím, že budete nosit nějaký šperk po dobu příštího jednoho a půl roku.

Body piercing je úžasné umění. Působivým způsobem definuje osobnost člověka. Každá jednotlivá věc na tomto světě hraje 2 různé strany. Jedna dobrá, jedna špatná. Podobně má piercing svou špatnou stránku tím, že je vystaven infekcím. Pokud se s tím však dokážete pozitivně vypořádat dodržováním všech zmíněných rad a návodů, můžete si pak módní umění na svém těle užívat po celý život.

Chcete-li získat úplné podrobnosti o piercingovém umění a péči, přejděte nyní sem: Body Piercing Bible

About the author

Add comment

By user

Recent Posts

Recent Comments

Archives

Categories

Meta